Mağusa Transfer Güvenli, konforlu, rahat bir şekilde son model yüksek teknoloji ile donatılmış araçlar ve deneyimli sürücü ile yapılan transferler yorucu ve sıkıcı uçak yolculuklarından sonra en çok istenen hizmetlerden biridir.

Ayrıcalıklı Seyahat Etmek İsteyen Yolcuların Tercihi-Mağusa Transfer

Mağusa transfer yolcuların transferi konusunda yılların deneyimini yolcularının güvenliği ve konforu için sağlamakta ve sunmaktadır.

Mağusa transfer aracılığı ile araç ve sürücü talep edildiğinde görevli çıkış kapısında yolcuları bekliyor ardından yolcular valizlerini aldıktan sonra çıkış kapısında mutlaka kendilerini bekleyen sürücü tarafından karşılanmakta ve araca kadar kendilerine eşlik edilmektedir.

Vip transfer talep edildiği takdirde ise görevli yolcuların isimlerinin yazılı olduğu bir tabela ile karşılamaktadır. Yolcuların çok hızlı şekilde araçlarına ulaştırılmaları sağlanmaktadır.

Transfer Hizmetinde Sınırsızlık 

Mağusa transfer ile shuttle transfer rezervasyonu yapıldı ise de yine aynı şekilde çıkış kapısında görevli personel destek olabilmek için bekletilmektedir.

Havalimanı çıkış kapısından geçiş yapan yolcuların en konforlu ve hızlı şekilde taksi, shuttle veya talep ettikleri vip araçlarına hızlı şekilde transfer edilmeleri konusunda görevliler tarafından hızlıca hizmet verilmesi öncelikler arasındadır.

Görevli personel ile buluşma noktasında herhangi bir sıkıntı yaşandığı takdirde ise telefon desteği ile yolculara anında cevap verilmekte ve buluşma noktasına yönlendirilmektedirler.

Transferde Ücretlendirme

Cyprusstaksi.com sitesi aracılığı veya telefonda müşteri temsilcileri ile görüşme sonucunda rezervasyon yapılırken müşterilere söylenen ücret dışında herhangi bir fiyatlandırma ayrıca yapılmaz. Transfer fiyatları müşteriler ile konuşulduğu ve internet sitesi aracılığı ile doldurulan formlarda belirtilen ücretlerin asla dışına çıkmamaktadır. Bu ücretlendirme içerisinde havalimanı karşılama, köprü, otoyol geçişleri, otopark ücretleri dahil edilmiş şekilde yapılmaktadır.

Ödemelerde asla ek bir ücretlendirme yapılmamaktadır.


Mağusa ile transfer gerçekleştirmek isteyen yolcular için birkaç farklı servis seçeneği bulunmaktadır. Kendileri için en uygun olanını seçip cyprusstaksi.com ile bağlantıya geçip diledikleri servisi seçmeleri konusunda destek olunmaktadır. Olabilecek en makul ve ekonomik seçenekler ile konforlu seyahat olanakları sunulmaktadır.

7/24 Hizmet Anlayışı

Mağusa’dan transfer gerçekleştirmek isteyen yolculara 7/24 diledikleri noktalara ulaşım hizmeti sunulmaktadır. Ayrıcalıklı, konforlu, vip rahatlığında hizmet almak isteyenlerin tercihleri daima Mağusa ile transfer olmuştur.

Transfer sırasında müşterilerin hizmetine sunulan tüm araçlarda sınırsız internet bağlantısı, dergi, gazete servisleri bulunmaktadır. Müşterilerin ayrıca talep ettikleri başka hususlar olduğu takdirde araçlarda müşteri talepleri doğrultusunda düzenlemeler ve tamamlamalar yapılmaktadır.

Kendilerine hizmet etmek üzere tahsis edilen sürücüler ise yılların deneyimli şoförleri olmalarının dışında, trafik kurallarına dikkat eden, hız limitlerini aşmayan, müşteri ile belli bir çerçevenin dışına çıkmayan, saygılı, yabancı dil konusunda temel eğitimlere sahip, insan ve çevreye duyarlı kişilerden oluşmaktadır.

Hizmet verilen müşteriler daima mutlu olarak ayrılmakta, kendileri için gerekli tüm rahatlık, konfor, lüks sağlanmaktadır. Bir kez hizmet alan müşteriler daha sonraki seyahatlerinde de sürekli hizmet almayı tercih etmektedirler.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliği odak noktası olduğu için daima transferlerde tercih nedeni olunmuştur.