Ercan Havalimanı Taksi hizmeti sunmak önemli meslek dallarından biridir. Havalimanı taksi hizmeti sunmak ise çok daha önemli bir takım özel hassasiyetler gösterilmesi gereken bir konudur.

Uçaktan yeni inmiş, yolculuk sırasında sarsılmış, bunalmış, sinirleri gerilmiş bir yolcuyu karaya ayak bastığı anda gideceği noktaya havayolu seyahatinin yarattığı tüm kötü hisleri üzerinden atabilmesini sağlayacak konfor, rahatlık ve özenle transferlerini sağlamak gerekmektedir.

Ercan Havalimanında Özel Taksi Hizmeti-Ercan Havalimanı Taksi

Tam da bu nokta Kıbrıs’ta ercan havalimanı taksi yolcularına tüm bu bahsedilen hassasiyeti sunarak hizmet vermektedir. Yılların deneyimi ve tecrübesi ile kendisinden taksi talebinde bulunan müşterilerin memnuniyetini odak noktası olarak belirleyerek hizmet verir.

Ercan havalimanı taksi hizmeti yolcularına aradıkları konfor, rahatlık, huzur, güvenlik ve güvenli yolculuğu sağlamaktadır. Günün her istenilen saatinde taksi çağırabilir, gideceğiniz noktaya ulaşmak için yalnızca nokta atışı semt adı verebilir, asla yol tarifinde bulunmazsınız.

Ercan havalimanı taksi bünyesinde birlikte çalıştığı sürücülerini periyodik olarak bir takım eğitimlerden geçirir daima günün koşullarının gerektirdiği donanımı sağlamaktadır.

Ercan Havalimanında Hizmet Veren Sürücüler

Seyahat edecek yolcuların sürücüden beklediği, kibarlık, deneyim, ileri sürüş teknikleri, trafik kurallarına koşulsuz şartsız uyma, sakinlik, donanım, iyi eğitim, yeterli miktarda yabancı dil, insana saygı, çevreye duyarlılıktır. Tüm bu koşullar Cyprus taksi personelinde bulunmaktadır.

Taksi ile seyahat eden yolcunun öncelikleri arasında; konfor, sakinlik, dinginlik, lüks, güvenli yolculuk ve iyi şoför bileşenleri bulunur. Tüm bu arzu edilen bileşenler yılların tecrübesi ve deneyimi bir araya getirilerek ercan havalınında hizmet veren taksilerde ve sürülerde bulunmaktadır.

Taksi hizmeti sunulduğunda öncelik daima müşterinin güvenli ve kaliteli yolculuk yapmasını sağlamaktır. Araçlara binen her yolcu sanki vip hizmeti alıyormuşçasına konforlu ve güvenli seyahat etmektedirler.

Ercan Havalimanında Hizmet Veren Araçlar

Araç filosu oldukça geniş, temiz, son teknoloji ile donatılmış, araçta seyahat edenlerin ihtiyaçları düşünülmüştür. Örneğin; tüm hizmet veren araçlarda klima, telefon şarjı gibi ekipmanlar hazır bulundurulmaktadır.

Araçlarda seyahat eden müşterilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilmek için gerekli olacak tüm ekipman ve donanım hazır edilmektedir. Uzun yolculukların ardından huzurla istedikleri noktaya ulaştırılmaları sağlanmaktadır.

Ercan havalimanında taksicilik hizmeti sunan taksiler son model araçlar ile hizmet sunmakta, gerektiğinde gereken donanım araçlara sağlanmaktadır.

Araçlarda seyahat etmek isteyen yolcular özel istekleri olduğu takdirde linkte dolduracakları formda bu hassasiyetlerini bildirebilirler. Örneğin; bebek koltuğu talebi ya da iyi derecede yabancı dil bilen sürücü gibi.

Taksicilik hizmeti veren tüm araçlar son model ve periyodik tüm güvenlik kontrollerinden geçirilmiş durumdadırlar. Aynı zamanda sürücülerde periyodik eğitimlere tabi tutulurlar.

Her yolcu kendisine taksi hizmeti sunacak sürücülerde deneyim, panik halinde hızlı karar verebilme yetisi, tüm trafik kurallarına hakim ve riayet eden kişiler olmasını haklı olarak talep ederler. Bu haklı isteklerine ercan havalimanında hizmet veren taksi sürücüleri birebir uymaktadırlar.