Larnaka Havalimanı transfer talebinde bulunan yolcular, uzun ve yorucu havayolu seyahatlerinden sonra rahat ve güvenli kara yolculuğu geçirmek isterler. Hava yolculuğunun üzerlerinde yarattığı baskının ve stresin kısa sürede atılabilmesi için donanımlı araçlar ile ulaşmak istedikleri noktaya gitmeyi arzu ederler.

Larnaka Havalimanı Hızlı ve Konforlu Transfer

Larnaka havalimanı transfer konusunda yolcuların tam da bu noktada aradıkları konfor ve güvenlik hissini yaratarak kendilerinden hizmet bekleyen yolcularına sunar.

Cyprustaksi.com’daki form eksiksiz doldurulduğunda aranan hizmet tam olarak belirtildiğinde değerli müşterilerimize Larnaka havalimanı transfer hizmetinde tam da talep ettikleri donanımda araçlar ile servis sağlanmaktadır.

Transfer Hizmetinde Müşterilerimize Sunduğumuz Seçenekler

Larnaka havalimanı transfer hizmet talebinde bulunan değerli müşterilerimize havalimanından çıkış yaptıktan sonra görevli personelimiz sayesinde istedikleri donanımda araçlar hizmet vermektedir. Görevli personelimiz kendilerini havalimanı kapısında bekleyerek shuttle hizmeti almak isteyen yolcuları binecekleri otobüslere yönlendirmekte, taksi hizmeti alacak yolcularımızı kendilerine hizmet sunacak taksilerine kadar eşlik etmektedirler.

Şoförlü vip araç talebinde bulunan yolcularımızı ise vip araçlarına kadar eşlik ederler. Sahip olduğumuz geniş filoda yüksek teknoloji ile donanımı yapılmış son model araçlarımız tüm güvenlik kontrollerinden geçirilmiş şekilde periyodik bakımları yapılarak kendilerine hizmet için hazır beklemektedir.

Yolcularımızın talebi ister shuttle ile transfer olsun, ister taksi ile transfer yada özel şoförlü vip araçlar ile transfer olsun daima kendilerine hizmet verecek olan sürücülerimiz takım elbiseli, temiz bir şekilde hizmetlerini sunarlar.

Tranfer Hizmetinde Bulunan Araçlar ve Sürücüler Hakkında Genel Bilgiler

Filomuzda araçlarımıza ne kadar dikkat ediyor isek aynı şekilde değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan sürücülerimize de dikkat ediyor ve özenli seçimler yapıyoruz. Kendileri daima periyodik eğitimlerden geçirilip, gerekli donanım ile müşterilerimize hizmet vermektedirler.

Havayolu transfer hizmetinin yolcular için ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz. Yolcular uçaktan indikten sonra hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak istedikleri noktaya gitmek isterler. Kendilerine hizmet sunan sürücülerimiz en güvenli şekilde araçları kullanarak kendilerini varış noktalarına götürürler.

Firmamız bünyesinde beraber çalıştığımız sürücülerimiz Larnaka bölgesindeki tüm semt, cadde ve sokakları bilmekte ulaşılması gereken adrese giderken en kolay ve çabuk ulaşılacak yolları seçmektedir.

Larnaka’da araç ile transfer gerçekleştirmek isteyen yolcularımız için birkaç farklı servis seçeneği sunulmaktadır. Yolcular bütçeleri doğrultusunda kendileri için en uygun olan hizmeti sitemizin linkinde bulunan formu doldurarak talep edebilmektedirler.

Tranfer Hizmetinde Fiyatlandırma

Cyprusstaksi.com sitesi aracılığı ya da telefon ile müşteri temsilcilerimize ulaşıldığı takdirde istedikleri rezervasyonlar yapılır ve transferi gerçekleştirecek araç, şoför bilgileri kendilerine ulaştırılır.

Bu görüşmeler sonucunda kendilerine bildirilen fiyat dışında herhangi bir ek ödeme bir daha kendilerinden talep edilmez. Müşterilere sunulan ücretlendirme kapsamı içerisinde havalimanı karşılama, köprü, otoyol geçişleri, otopark ücretleri dahil edilmiş şekilde yapılmaktadır.

Cyprus Taksi yolcuların güvenliğini ön planda tutarak aradıkları beraberinde aradıkları konforu yaşatmayı vadetmektedir.

Cyprus Taksi transfer hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 7/24 diledikleri saat diliminde bizimle iletişime geçebilirler ve istedikleri hizmet detaylarını bizlere iletebilirler. En kısa sürede kendileri için aradıkları tüm özellikler ile donatılmış araç ve sürücü hizmeti sağlanmaktadrır.