Görevimiz

Siz değerli misafirlerimizin konforlu ve güvenilir seyahat etmesi için son model araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Sizlerin isteğine ve ihtiyacınıza uygun aracı, uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Bizler ile iletişime geçerek sizlere vereceğimiz hizmet hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz;

  • Kıbrıs geneli Taksi hizmeti,
  • Kıbrıs geneli Transfer hizmeti,
  • Ercan, Larnaka, Baf (paphos) Havalimanı Taksi Transfer,
  • Kıbrıs Vip Taksi Transfer,
  • Kıbrıs şehir turu
  • ve tüm ulaşım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Biz nasıl çalışırız

Görüşler

Fast and professional are the best words to best describe the Chauffeur team, they got me to my business meeting on time, looking forward to next time!

Tony & Gary Biffer - Mercedes V class

These guys are so reliable, I can always count on them to get me to my business meetings on time regardless of the traffic, weather or time of day!

Mike Jones - Luxury Sedan

Kıbrıs Taksi Transfer hizmetini kaliteli ve güvenilir olarak almak istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Kıbrıs’da vereceğim tüm konserlerime ulaşımımı sağlayan tek firma.

Edip AKBAYRAM - Sanatçı

Şirketimiz

Kıbrıs Taksi & Transfer olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve mutluluğudur. Müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinmekte ve bu yolda yürümekteyiz. Bütün çalışan şoför arkadaşlarımız bu doğrultuda hizmet vermeye özen ve çaba göstermektedirler. Hizmetlerimiz çok yönlü ve istenilen kalitededir. Birçok ihtiyaç için araçlarımız hizmete hazır bulunmaktadır. Bu hizmetler son model araçlarla yapılmaktadır. Hizmetlerimiz:Ercan Havaalanı Transfer, Kıbrıs Taksi Transfer,Kıbrıs Şöförlü Araç Kiralama,Kıbrıs Vip Transfer,Kıbrıs Gelin Arabası Kiralama, Kıbrıs Shuttle, Kıbrıs Transfer, Ercan Havalimanı Shuttle.