Baf Havalimanı Taksi Transfer Modelli ve konforlu lüks araçlarla transfer hizmeti sunan firmamız, özel misafirlerinizi havalimanından alıyor. İstediğiniz adrese güvenli bir şekilde misafirlerinizi ulaştıran transfer hizmetimiz, dört mevsim devam etmektedir. Baf Havalimanı taksi transfer hizmeti, bütün hava koşullarında güvenli araç kullanan şoför ekibiyle sizi güvenli bir şekilde adresinize ulaştırıyor. 

Binek, sedan, vip ve toplu taşıma kategorisinde değerlendirilen transfer araç filomuz, yeni nesil araç seçeneklerini bir araya getiriyor. Filomuzun resmi işlemleri de düzenli bir şekilde takip ediliyor. Özel izinli bu araçlarımız, ulaştırma kategorisinde gerekli belgelere sahiptir. Filomuzun araç muayene işlemleri, yıllık düzenli bakım işlemleri, araç temizliği, zorunlu sigortası ve zorunlu vergisi, firmamıza aittir. Ayrıca şoför elemanlarımızın maaşları da firmamıza aittir.

Müşterimiz sadece kiralama ücretini ödüyor. Kiralama işlemlerinde aracın özellikleri ve gidilecek mesafe belirleyici rol oynuyor. Şehir turu, turist kafilesi karşılama işlemleri ve havalimanından misafir alma gibi işlemlerde bizi her zaman için arayabilirsiniz. Baf Havalimanı taksi transfer ekibimiz, mesai anlayışı dışında hareket etmektedir. Misafirinizin geliş saatine göre hareket etmektedir. 

Çalışma Saatlerimizi Siz Belirliyorsunuz-Baf Havalimanı Taksi Transfer

Firmamız, istediğiniz zaman transfer hizmetini sunabilmektedir. Uçağın iniş saatine göre havalimanının çıkışında hazır bekleyen şoförlü lüks araçlarımız, misafirlerinizi istediğiniz adrese ulaştırıyor. Gecenin geç vakitlerinde veya sabahın erken saatlerinde, önemli misafirlerinizi karşılıyoruz. İş dünyasında özel misafirlerinizi karşılamak, firmanızın prestiji açısından önemlidir. Bu konuda bizden yardım alabilirsiniz. Özel iş toplantılarında veya iş gezilerinde, lüks şoförlü transfer araçlarımız her zaman için hazırdır.

Turizm dünyasında, özellikle oteller için kafile karşılama hizmetimiz, bu kategoride en çok tercih edilen hizmettir. Bu hizmet için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Karşılama işlemlerinde turist kafilesine özel karşılama panosu hazırlanmaktadır. Şoförlerimiz, bu konuda eğitimlidir. Müşteri diyaloğu konusunda şoförlerimize güvenebilirsiniz. 

Vip tarzı özel lüks araç filosuna sahip şirketimiz, kötü hava koşullarında araç kullanımı konusunda profesyonel şoförlerle çalışıyor. Şoförlerimiz, trafik kuralları ve kötü hava koşulları konusunda deneyimlidir. Güvenli bir şekilde misafirlerinizi istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Klima, ısıtma sistemi ve diğer ful özellikleri bir araya getiren araçlarımız, yol yorgunluğunu hissettirmeyen profesyonel tasarımlardır. Şehirler arası veya şehir içi trafiği konusunda yılların tecrübesine sahip şoförlerimiz, misafirlerinizi güvenli bir şekilde adresinize taşıyor. 

Hizmet Öncesi Gerekli Kontroller Yapılıyor

Şoför ekibimiz, işe başlamadan önce hava durumunu takip etmektedir. Havanın durumuna göre yol güzergahı belirleyen ekibimiz, transfer hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Araç lastiklerinin kontrolü, yağ ve su kontrolü, hizmet öncesinde düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Baf Havalimanı taksi transfer ekibimiz, sizin için çözüm üretmeye devam etmektedir. Bu kategoride meydana gelebilecek aksaklıklar, şoförlerimiz tarafından önceden tespit ediliyor. Kiralama işlemi esnasında meydana gelebilecek arıza veya beklenmedik durumlarda, firmamız sizin için yeni bir araç tahsis etmektedir. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.