Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki Ercan Havalimanı çıkış kapısında elinde İsminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi bekleyecektir. Uçaktan indiğinizde cep telefonunuzu açmanız yeterlidir.

Eğer personelimiz sizi bulamazsa; cep telefonu ile iletişime geçmeye çalışacaktır. Bu nedenle müsait olduğunuz zaman cep telefonunuzu açınız. Yada 0548 820 45 30 numaralarımızdan 7/24 Kıbrıs Taksi & Transfer ilgili personelle irtibata geçebilirsiniz.

Sitemizden Ercan havaalanı için son dakika rezervasyon talepleri online olarak kabul edilmemektedir. Son dakika transferleri için lütfen iletişim formunu ve İletişim numaramızı kullanarak talebinizi iletiniz. Size yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Servis minübüsü ile; Servis minübüsü ile yapılan transferlerde 5 kg ağırlığından hafif olan evcil hayvanları bulundurabilirsiniz. 5 kg dan ağır evcil hayvalar servis aracına kabul edilmemektedir. Evcil hayvanlarınız sadece taşıma kutusu içerisinde yolculuk yapabilirler. Lütfen evcil hayvanlarınızın diğer yolcuları rahatsız etmemesi için gerekli önlemleri aldığınızdan emin olunuz.